Chata Chleb - Chata pod Chlebom


Menu


Online kamera

Online kamera

Kontakty

Chata pod Chlebom

+421/905/861 042

chatarka@chatachleb.sk

Rezervácie len mailom!

Otvorené každý deň!

Teplé nápoje a jedlo

  7,00 - 22,00 hod!

Internet pocitadlo

Ubytovanie


Chata pod Chlebom – Turistická ubytovňa

 

Ubytovanie prosíme rezervovať prostredníctvom rezervačného formulára REZERVÁCIE na našej stránke ( horná lišta) .
 

1. Naša chata patrí do zariadení typu "turistická ubytovňa". V praxi to znamená, že spať budete vo viacposteľových izbách (Magura - 6 postelí, Kriváň - 8 postelí a Chleb - 9 postelí) alebo na povale. Povala je miesto pod strechou chaty, zateplené a vykurované, kde je potrebné mať vlastný  spacák.

 

Posteľ  + naše prádlo                                               14 EUR

Povala  + vlastný spacák                                          11  EUR2. Všetkým našim nocľažníkom odporúčame rezervovať si pobyty dopredu prostredníctvom nášho rezervačného formulára, na ktorý odpovieme do 24 hod.  Že na chate je slabý signál, to už všetci vieme, takže niekedy sa ťažko vykecáva o počasí či o bdelosti chlebských medveďov.Urgentné prípady vyrieši SMS a inak odporúčame rezervačný formulár, ten máme pod kontrolou stále.Pri každej rezervácii je NUTNÉ uviesť aj Váš telefonický kontakt, nebudeme Vám volať a ponúkať neodmietnuteľné zľavy, len si v prípade potreby overíme, či ste na ceste a či ste na nej aj v poriadku...hlavne v zime.

3. Potvrdená rezervácia platí vždy v deň príchodu do 18,00 hod.V prípade, že nestihnete prísť do 18,00 hod ale ste na ceste, je potrebné dať vedieť čas príchodu. V opačnom prípade budú vaše miesta posunuté ďaľším záujemcom, o ktorých nikdy nie je núdza.

4. Od väčších skupín vyžiadame rezervačný poplatok za pobyt, ktorý sa odpočíta z celkovej sumy za ubytovanie. Ak skupina nedorazí, má smolu a rezervačný poplatok prepadá v prospech rozvoja chaty a okolitej prírody.

5. Nočný kľud - je zavedený od 23,00 do 6,00 hod.Výnimku z nočného kľudu udeľuje len prezident a chatárka a niekedy tiež nedisciplinovaní jedinci, ktorí si mýlia hory a horskú chatu s pohostinským zariadením 6.cenovej skupiny v ich rodnej obci. Za týchto sa vopred ospravedlňujeme, niekedy nie je v našich silách nočný kľud dodržať.

6. Fajčenie a vlastné alkoholické nápoje - striktne zakazujeme a netolerujeme!

7. Psy a iné zdomácnelé zvery - tolerujeme cez deň u bežných turistov, ale na noc po sťažnostiach ubytovaných v chate byť nemôžu, ani na povale. Prosíme o rešpektovanie tohto pokynu, ktorý platí pre všetky hafany.

8. Stanovanie pri chate - je v zmysle všeobecného nariadenia NP Malá Fatra dovolené v okolí do 100 m od chaty, u nás máte vykosené a pripravené miestečko, za ktoré venujete chatárovi 1 eur/osoba a noc v stane.

9. Odpadky - čo si donesiete, to si aj odnesiete, pretože máme vlastných dosť a určite ich nesypeme za chatu, ale pracne znášame a zvážame dolu.Človeka, ktorý odhodí za chatou či hocikde v lese plastovú fľašu, jednoducho na chate nechceme.

 

 

 


Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom