Oznamy


Hľadáme kuchára alebo kuchárku !


Výborná kuchyňa na chate sa už stala legendou a tak chatárka a doterajšia kuchárka v jednej osobe hľadá čersté posily do kuchyne.

 

Očakávame: absolútnu radosť z varenia, odpor ku všetkému chemickému v kuchyni,  znalosť prípravy všetkých domácich jedál typu bryndzové halušky a domáca štrúdľa, schopnosť pracovať v strese a v nepretržitej prevádzke.

 

 

Hľadáme brigádnikov na letnú sezónu a na víkendy!

 

Očakávame : šikovné, všestranné, pracovité a príjemné osoby mužského a ženského pohlavia z blízkeho i ďalekého okolia, ktoré tušia, že práca na chate nie je opaľovanie sa a turistické prechádzky, ale tvrdý celodenný záhul v kuchyni a v bufete.

Ponúkame: krásny výhľad z kuchynského okna počas celej pracovnej doby, denné umývanie riadov v čistej chemicky neupravovanej chlebskej vode, pravidelné čistenie desiatok kíl zemiakov, ale aj výbornú stravu a ubytovanie, perfektný kolektív a neodolateľné čaro horskej chaty. A aj nejaký euráč k tomu, samozrejme :-). Ubytko a strava k tomu.

 Ak máš viac ako 20, nejakú prax v zariadeniach podobného typu, optimizmus v duši a úsmev na tvári, ako by si bol už prijatý/-á. V každom prípade budeme na začiatok potrebovať tvoj mail s fotkou a so stručným životopisom na  adresu: parizekovajanka@gmail.com alebo chatarka@chatachleb.sk

 


Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom